Poznaj nasz ogród

Bambusowy Ogród i Sala plenerowa pośród rośliności

Wyjątkowy klimat naszego miejsca tworzy otoczenie i miłość do tego co robimy

Tworząc i planując nasz BAMBUSOWY OGRÓD postawiliśmy na przyrode,która nas otacza.Jesteśmy w strefie NATURA 2000.Chcemy odejść od stereotypów okolicznych sal weselnych ,dlatego stawiamy na to aby TWOI goście przyjemnie spędzili czas.Unikalny klimat miejsca tworzy przestrzeń i zróżnicowane elementy ogrodu.Ogród jest podzielony na 3 strefy:strefa chill out z oczkiem wodnym,rustykalną huśtawką zrobioną z grubych gałęzi oraz grillem.Strefa z altaną z tyczek BAMBUSOWYCH oraz barem zrobionym w aucie ''MINI''.Tu możecie odpoczać na hamaku lub leżaku pośród zieleni.Kolejną strefą jest BAJKOWY PLAC ZABAW dla dzieci z postaciami z bajek.Propagujemy przyjęcia w stylu  "SLOW"czyli bez zbędnego pośpiechu i stresu,pełne lekkości i wzajemnych rozmów w zgodzie w trendzie EKO.
Wszytskie dekoracje ogrodu NIE były kupione jako nowe. Są to rzeczy odkupione lub odzyskane,odnowione.Roślinność głównie jest przesadzona z naszego domowego ogrodu.Staramy sie być ekologiczni nawet podczas organizacji przyjęć.

Bambusowy

Wyjątkowy ogród

Niezapomniane chwile

Po zachodzie słońca

Klimatyczne nocne oświetlenie

Specjalnie zaprojektowane nocne oświetlenie pozwala czerpać z uroków ogrodu po zmierzchu. Światło buduje niepowtarzalny klimat.
Image

Zapraszamy

Jakie imprezy organizujemy?

Możesz świętować u nas wszystkie ważne życiowe momenty. Bambusowy Ogród pozwala na aranżację zarówno kameralnych przyjęć rodzinnych, jak i dużych weselnych bankietów.

Poznaj ofertę najczęściej organizowanych imprez:
Bambusowy Ogród
Sala bankietowa
Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2022, Bambusowy Ogród
Adres: ul. Całowanie 150
05-480 Całowanie
Telefon: +48 693 624 278
Telefon: +48 695 530 571
Mail: sala@bambusowyogrod.com.pl

Search